O nás

Ahoj, my sme Vreckonos!

Za značkou Vreckonos stojíme dve: jedna mama a jedna déra. 100 %-ne rodinná firma. 

 

Spoznaj náš tandem

Tvoríme vo dvojici: mama Olinka s vášňou pre výber látok a párom skutočne šikovných rúk, ktoré sa postarajú o to, že čokoľvek z našej malej dielne je precízne ušité. Olinka je odborníčka na slovo vzatá, má za sebou odevnú priemyslovku v Trenčíne. Po celý život sa venovala inej než krajčírskej profesii, ale vášeň pre šitie ju nikdy neopustila. A teraz sa konečne môže opäť realizovať. 

Add a subheading

Duo dopĺňam ja, dcéra Lucia, a mám pod palcom marketing a predaj, e-shop, komunikáciu so zákazníkmi a všetko ostatné. Všetky texty, na ktoré narazíte, sú z môjho pera - teda klávesnice. Som povolaním marketérka, no zároveň som nadšencom udržateľnosti, a tak som spojila vedomosti a skúsenosti a vdýchla život vlastnej značke - Vreckonosu.

Add a subheading (1)

Dosť bolo o nás od nás. Prečítajte si, čo napísali iní: prejsť do sekcie Napísali o nás

Vyzbrojte sa s nami proti igelitu 

Značku Vreckonos sme založili po spontánnej diskusii o zbytočnosti rôznych jednorazových obalov, akými sú igelitové sáčky či tašky. Čo také by sme mohli spraviť, aby sme množstvo odpadu znížili. Začať totiž musí každý od seba, a tak sme dali hlavy a ruky dokopy, a tak vznikol Vreckonos. Šmrncovné vrecká pre opakované použitie, ktorými cheme primäť aj nie práve zero-waste fanúšikov k zmene: zameniť igelit za vrecko. 

Od myšlienky vrecúšok na opakované nakupovanie bol iba krok k prototypu, potom už iba vybaviť všetky formálne náležitosti, postaviť na nohy e-shop a šíriť našu myšlienku medzi ľuďmi. Hurá! Od roku 2019 sme tu pre vás a inšpirujeme k udržateľnejšiemu životnému štýlu. Zvolajte s nami: "Adieu, igelit! Odteraz som vreckonos." 

Ušité na Slovensku

Všetky naše výrobky šijeme na Slovensku, v meste Sládkovičovo, v malej dielničke v rodinnom dome. Látky kupujeme v lokálnych galantériách a slovenských e-shopoch. Záleží nám na tom, odkiaľ materiály pochádzajú. Veru, žiadna Čína u nás nemá miesto. 

100 %-ne bezpečné materiály

Naše látky sme podrobili skúške, a to nie hocakej. Poslali sme ich do Popradu do laborátoria Regionálneho úradu verejného zdravotníctva na testovanie a môžeme sa pýšiť certifikátom o bezpečnosti pre styk s potravinami

 

Viac ako 1 000 predaných produktov 

Od našich začiatkov sme predali už viac ako tisícku produktov, a to viac ako stovke zákazníkov. Tešíme sa, že ste s našimi výrobkami spokojní a odporúčate nás ďalej. Práve vaše milé slová, ale aj postrehy a návrhy na zlepšenie, nás ženú vpred. 

Prejsť na recenzie

V najlepšej spoločnosti

Radi sa s vami stretávame na predajných trhoch, je to jedinečná šanca sa s vami pozhovárať. Boli sme súčasťou Dobrého trhu či Burzoblšáku v Bratislave, ale aj VataFestu v Seredi. Sledujte naše sociálne siete, aby ste sa dozvedeli o najbližšej možnosti nás stretnúť naživo. 

Vrecknos na Facebooku

Vreckonos na Instagrame

 

Predajné miesta

Naše výrobky nájdete okrem e-shopu aj v 3 predajniach s dobrotami a peknými vecami

  • v obchode s dobrotami Chlebicheck v Galante,
  • v galantérii Olívia & Sivlia  Market v centre Trnavy, 
  • vo farmárskych potravinách U babičky v Bratislave. 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie