Teraz v ponuke aj bavlnené rúška za 2,49 €! Pozrite si ponuku v kategórii Bavlnené rúška.

Záclonkové vrecká na ovocie a zeleninu

Ľahučké záclonkové sieťkové vrecká na ovocie, zeleninu, pečivo a chlebík sú ušité z odolného polyamidu. Ide o odolný materiál, z ktorého sú vyrábané záclony. Vrecká sú dostupné v 2 rozmeroch. Výhodou je priehľadnosť a priedušnosť materiálu a jeho nízka hmotnosť a jednoduchá údržba.  

Vrecko či sieťku využijete pri nákupe potravín alebo ako pomôcku pri cestovaní. Skvelo sa hodí aj na pranie jemnej bielizne či látkových odličovacích tampónov. Záclonkové vrecko je určené na opakované použitie a skutočne jednoduché na údržbu.

Pozrite si aj ponuku bavlnených vrecúšok >

Cena

15
115
priehľadné záclonové sieťové vrecko na ovocie, zeleninu a pečivo pre zerowaste nakupovanie bez obalu - Vreckonos
Tip
od €4,79

Set 3 vrecúšok z ľahkej záclonoviny sa zmestí do každej tašky. Nezaberie veľa miesta a nepridá na váhe. Odnesie ovocie a zeleninu, pečivo a chlebík - zas a znovu. 

Kód: 410/3 K5
Látkové bavlnené vrecko na potraviny, ovocie, zeleninu, pečivo, žemličky Mrkvičky Vreckonos
€3,99

Chrumkavé mrkvičkové vrecko na potraviny z bavlny a polyamidu. Použiteľné na čokoľvek. Odnesie tvoj nákup z obchodu až domov. Zbaľ doň ovocie, zeleninu alebo pečivo. 

Kód: 225/VE
vrecko na zerowaste nakupovanie ovocia, zeleniny a pečiva - Vreckonos
Tip
€3,99

Hravé bodkované vrecko z bavlny a polyamidu. Použiteľné na čokoľvek. Odnesie nákup, ale aj kozmetiku. Zbaľ doň ovocie, zeleninu alebo pečivo. 

Kód: 135/VE
priehľadné záclonové sieťové vrecko na ovocie, zeleninu a pečivo pre zerowaste nakupovanie bez obalu - Vreckonos
od €1,99

Praktické vrecko sa zmestí do každej tašky. Je ľahučké a nezaberie veľa miesta. Odnesie ovocie a zeleninu, pečivo a chlebík - zas a znovu. 

Kód: 51/MAL
4 položiek celkom